• Adam Staś

Euroweek cz.2

In the blink of an eye…tak szybko, bo w mgnieniu oka minął nam Euroweek
Dziś młodsze klasy prezentowały swoją wiedzę kulinarną połączoną z wyobraźnią i umiejętnościami pracy w grupie; po południu mieliśmy okazję pochwalić się naszymi licznymi talentami w konkursie „Talent Show”. Grupa dziewczyn z VI c zachwyciła zgranym układem choreograficznym, Agnieszka niczym człowiek – guma przedstawiła piękny pokaz gimnastyczny, Kinga wzruszyła zaśpiewaną piosenką, Emilka w duecie z Laurą czarująco odtańczyły „Makarenę”. Jury (w osobach: Shakiry, Beyonce i Katy Perry ;-) )było też pod wrażeniem tricków z piłką wykonanych przez Maximiliana i Rafała oraz zawrotnej prędkości, z jaką Max układał kostkę Rubika.
Starsze grupy przedstawiły m.in. zabawny pokaz magiczny - trio Piotrek, Bartek i Kuba udowodnili, że utalentowany magik potrzebuje przede wszystkim pomysłu, świetnych asystentów i …..kołdry. Klarysa wraz z koleżankami uraczyła widownię piękną grą na ukulele, Paulina z dużą odwagą wykonała piosenkę „Rodeo”, a Maks z kolegami z SP1 wykazał się humorem abstrakcyjnym rodem z Monty Pythona.
Przygodę z „Euroweekiem” zakończyliśmy rozdaniem pamiątkowych certyfikatów i pożegnalną ceremonią. Wracamy bogatsi o nowe przyjaźnie i nowe umiejętności.
Nie żegnamy się, lecz mówimy do widzenia!

BIP SZKOŁY

BIP

Gościmy

Odwiedza nas 7 gości oraz 0 użytkowników.