• Adam Staś

Dzień z psychologią

W dniu 3 marca, na zaproszenie Liceum Ogólnokształcącego w Radzionkowie, klasa VIII a wzięła udział w Dniu z Psychologią

Uczniowie naszej szkoły mieli okazję wysłuchać interesującego wykładu dr Joanny Stojer Polańskiej z SWPS na temat zagadek kryminalnych rozwiązanych po latach oraz wykładu Teresy Sikory z Uniwersytetu Śląskiego pt: „Fabryka fejma – czyli 10 narzędzi do skonstruowania „ferma”. Wzięli też udział grze sytuacyjnej na terenie liceum. Uczestniczyli w warsztatach pt: „Keep calm and no stress” oraz „Autoprezentacja w sieci, czyli jak cię widzą tak cię klikają”.

Udział w „Dniu z Psychologią” był okazją nie tylko na rozbudzenie ciekawości wśród uczestników, ale też szansą poszukiwania odpowiedzi na nurtujące pytania oraz przekonania się, jak pasjonująca może być nauka psychologii.