• Adam Staś

Dzień z psychologią

W dniu 3 marca, na zaproszenie Liceum Ogólnokształcącego w Radzionkowie, klasa VIII a wzięła udział w Dniu z Psychologią

Uczniowie naszej szkoły mieli okazję wysłuchać interesującego wykładu dr Joanny Stojer Polańskiej z SWPS na temat zagadek kryminalnych rozwiązanych po latach oraz wykładu Teresy Sikory z Uniwersytetu Śląskiego pt: „Fabryka fejma – czyli 10 narzędzi do skonstruowania „ferma”. Wzięli też udział grze sytuacyjnej na terenie liceum. Uczestniczyli w warsztatach pt: „Keep calm and no stress” oraz „Autoprezentacja w sieci, czyli jak cię widzą tak cię klikają”.

Udział w „Dniu z Psychologią” był okazją nie tylko na rozbudzenie ciekawości wśród uczestników, ale też szansą poszukiwania odpowiedzi na nurtujące pytania oraz przekonania się, jak pasjonująca może być nauka psychologii.

BIP SZKOŁY

BIP

Gościmy

Odwiedza nas 6 gości oraz 0 użytkowników.