Stemple z ziemniaków

W lekko pochmurny dzień zapraszam Was do kolorowej zabawy plastycznej z użyciem farb oraz stempli z ziemniaków! Do wykonania pracy potrzeba jedynie czystej kartki papieru, farb, wyciętych ziemniaków oraz ewentualnie pędzelka do wykonania drobnych elementów. Praca może przedstawiać piękny bukiet tulipanów, tak jak w linku poniżej, ale może być także wytworem waszej wyobraźni :) Uwaga - do wycinania stempli poproście o pomoc kogoś z rodziców, lepiej nie robić tego samemu!

Jeśli nie macie ziemniaczków, śmiało można użyć do stemplowania kuchennej gąbeczki, którą można przeciąć na pół, aby była bardziej poręczna. Spójrzcie jak taka praca może wyglądać:

Udanej zabawy :)

A.Bereś

Wycinanie fryzur

Dzień dobry Dzieci, Rodzice
Polecam łatwy sposób na zabawy w wycinanie fryzur. Wystarczy przygotować rysunek twarzy, materiały do rysowania i można zacząć tworzenie fryzur (zachęcam do wykonania ozdób, zabawy kolorem).
Miłej pracy. Anna Vogt

Wydrapywanka

DRODZY UCZNIOWIE.
Zapraszam Was do pracy ciekawą techniką plastyczną:)
Jak wykonać WYDRAPYWANKĘ?
Zobacz filmik:)To proste:)
Życzę udanej zabawy:)

Zdjęcia prac proszę wysyłać na adres:Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
M.Ligoń

Tabata

Dzień dobry!
Mam nadzieję, że pomimo długiego okresu spędzonego w domu w dalszym ciągu jesteście aktywni. :) jeśli nie macie pomysłu na spędzenie czasu na sportowo, przesyłam Wam propozycję tabaty, czyli treningu fizycznego polegającego na przeplataniu krótkich okresów bardzo intensywnego wysiłku z okresami wysiłku o mniejszym zaangażowaniu. Pamiętajcie o rozgrzewce! :)
M. Tomala. :)

Nauka rysowania

Dzieci, które lubią plastykę, na pewno chętnie podszkolą swój warsztat i nauczą się rysowania nowych, trudniejszych elementów :) Zapraszam Was więc dzisiaj do nauki rysowania zwierząt - tym razem będzie to jeżyk, pies oraz gęś! Spójrzcie na poniższe karty pracy, ołówki w dłoń i spróbujcie swoich sił! Miłej zabawy :)

A.Bereś

Uśmiechnięte żabki

Dzień dobry Dzieci, Rodzice
Zapraszam do wykonania pracy plastycznej. Przy użyciu niewielu materiałów zrobicie uśmiechnięte żabki. Spróbujcie samodzielnie wyciąć z papieru potrzebne elementy.
Serdecznie Was pozdrawiam. Anna Vogt

Domowy cymbergaj

Dzień dobry!
Kolejną ciekawą formą aktywności w domu, którą Wam przedstawię jest cymbergaj, czyli gra zręcznościowa, która ma na celu wbicie krążka do bramki przeciwnika. Wykonanie projektu jest dość proste, natomiast po artykuły trzeba zajrzeć do sklepu budowlanego, więc poproście rodziców o pomoc. :) Instrukcja i wykonanie w filmie poniżej.
Miłej zabawy!
M. Tomala. :)